|  | 

Pozostałe

Lody Gdynia

Wyśmienite lody rzemieślnicze opierające się na włoskiej tradycji
Lodostany to wyśmienite lody rzemieślnicze bazujące na włoskich tradycjach. Do wyprodukowania takich lodów wykorzystywane są lokalne, naturalne składniki. Posmaki są dowolne, wobec czego każdy ma okazję znaleźć coś pod swoje gusta smakowe. Co ważne, Lody z rzemieślniczej wytwórni udostępnione są także w wersji dietetycznej. Świeżość oraz jakość Lodostanów są ich znakiem rozpoznawczym i powodują, że lody takie mają coraz więcej wielbicieli. Lody wskazanej firmy powstają w ekologicznym procesie wytwarzania. Konsumenci mogą decydować się na lody kraftowe i sorbety: tradycyjne, wegańskie i bez cukru. Lodostany to lody inne niż pozostałe i pewne jest to, że kiedy ktokolwiek minimum raz będzie zdecydowany ich posmakować, to będzie miał chęć to zrobić w przyszłości. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 2013 roku, przekazując swoje lody do obiektów hotelowych, restauracji oraz cukierni. Na plażach i festiwalach można spotkać z kolei Lodomotion, a więc specjalnie zaprojektowane standy z lodami.

lody-gdynia

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Remont w mieszkaniu – jak się do niego przygotowywać?

    Samodzielny remont czy z ekspertem? Planujesz remont, niemniej jednak pragniesz przeprowadzić go samodzielnie od początku do końca, bo masz takie umiejętności czy też wydaje Tobie się, iż sobie poradzisz? Nie zawsze jest to właściwe rozwiązanie, no niemniej jednak skoro już tak zostało zdecydowane, to należy się do tego należycie przygotować. To bezsprzecznie podstawa. Jednak jak?

  • Pożyczenie pojazdu alternatywą dla jego zakupu – wypożyczalnia aut poleca

    Wypożyczenie pojazdu alternatywą dla jego kupna – wypożyczalnia aut poleca Jak wiadomo eksploatacja samochodu kojarzy się z wieloma wydatkami. Co niektórym wydaje się, że kupno samochodu to poniesienie kosztów i następnie wystarczy wsiąść za kierownicę i radować się jazdą. Aczkolwiek trzeba się liczyć z ubezpieczeniami opłacanymi co roku, przeglądami, które również przystają do obowiązków użytkownika

Wpisy: