|  | 

Pozostałe

Laweta Cieszyn

Jakim sposobem poradzić sobie po wypadku drogowym?
Groźne wypadki samochodowe są chlebem dziennym, wobec tego należałoby będzie starać się zawsze posiadać w wozie druk oświadczenia wypadku. Dzięki niemu będziemy byli w stanie wszystko ustali, kompletny przebieg danej kolizji, jak i wskazać uczestników takiego wypadku samochodowego. Wypada jednak zwrócić szczególną uwagę na informacje, jakie powinno posiadać oświadczenie o okolicznościach zdarzenia. W nim musi być zawarty opis miejsca zdarzenia-czyli skrzyżowanie, ulicę, nr mieszkania. Poza tym wypada przedstawić nim dokładne dane kierowcy. W głównej mierze PESEL, adres, imię i nazwisko, odmianę prawa jazdy. Istotne są również dane identyfikujące auta, czyli numery rejestracyjne. Jeżeli korzystna jest pomoc drogowa – wpadnijcie na https://pomocdrogowacieszyn.pl/. Poza tym musimy zadbać o to, żeby na oświadczeniu odnajdowały się numery polisy, jak i nazwa ubezpieczyciela, opis uszkodzenia wozów, data, numer oraz organ wydający prawo jazdy. Na takim oświadczeniu wskazujemy również osobę, jaka ponosi winę za wydarzenie. W razie jakichkolwiek dwuznaczności musimy postarać się o wezwanie policji.

laweta-cieszyn

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Remont w mieszkaniu – jak się do niego przygotowywać?

    Samodzielny remont czy z ekspertem? Planujesz remont, niemniej jednak pragniesz przeprowadzić go samodzielnie od początku do końca, bo masz takie umiejętności czy też wydaje Tobie się, iż sobie poradzisz? Nie zawsze jest to właściwe rozwiązanie, no niemniej jednak skoro już tak zostało zdecydowane, to należy się do tego należycie przygotować. To bezsprzecznie podstawa. Jednak jak?

  • Pożyczenie pojazdu alternatywą dla jego zakupu – wypożyczalnia aut poleca

    Wypożyczenie pojazdu alternatywą dla jego kupna – wypożyczalnia aut poleca Jak wiadomo eksploatacja samochodu kojarzy się z wieloma wydatkami. Co niektórym wydaje się, że kupno samochodu to poniesienie kosztów i następnie wystarczy wsiąść za kierownicę i radować się jazdą. Aczkolwiek trzeba się liczyć z ubezpieczeniami opłacanymi co roku, przeglądami, które również przystają do obowiązków użytkownika

Wpisy: