|  | 

Pozostałe

Fantomy do nauki resuscytacji noworodka

Czemu warto uczyć się udzielać pierwszej pomocy?
Ile razy jeździ się obok przypadku drogowego oraz poza gapiami nie ma nikogo, kto by podjął się udzieleniem pierwszej pomocy poszkodowanym? Wszak nie wymaga to kolosalnych biegłości, czasem starczy dopomóc wydobyć pokrzywdzonych, położyć w właściwiej lokalizacji, osłonić rany jeżeli jest taka potrzeba i możliwość. Niemniej jednak nie, porządniej chyba dla poniektórych nie widzieć potrzebującego pomocy. Mimo, że większa część z nas kończy szkolenia pierwsza pomoc, to tak czy owak nie garniemy się do stosowania osiągniętych na tych kursach umiejętności – sprawdź Pomoc do nauki udzielania pierwszej pomocy. Mamy dziwną przypadłość – nieczęsto kto potrafi się pozyskać na to by pomóc komuś obcemu. Czytamy entuzjastycznie o zuchach, którzy komuś pomagają, jesteśmy z nich dumni, ale jeżeli dociera do sytuacji, gdzie to my możemy się popisać, to odwracamy się na pięcie oraz odchodzimy udając, że nie widzimy. Jakim sposobem wywrzeć wpływ na ludzi, aby odmienić ich nastawienie do udostępniania pierwszej pomocy. W jaki sposób sprawić, aby ludzie przestali się bać tego iż jak udostępnią nie tak pomocy, to będą go ścigać? To wymaga bodaj odmiany pokoleniowej.

fantomy-do-nauki-resuscytacji-noworodka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Remont w mieszkaniu – jak się do niego przygotowywać?

    Samodzielny remont czy z ekspertem? Planujesz remont, niemniej jednak pragniesz przeprowadzić go samodzielnie od początku do końca, bo masz takie umiejętności czy też wydaje Tobie się, iż sobie poradzisz? Nie zawsze jest to właściwe rozwiązanie, no niemniej jednak skoro już tak zostało zdecydowane, to należy się do tego należycie przygotować. To bezsprzecznie podstawa. Jednak jak?

  • Pożyczenie pojazdu alternatywą dla jego zakupu – wypożyczalnia aut poleca

    Wypożyczenie pojazdu alternatywą dla jego kupna – wypożyczalnia aut poleca Jak wiadomo eksploatacja samochodu kojarzy się z wieloma wydatkami. Co niektórym wydaje się, że kupno samochodu to poniesienie kosztów i następnie wystarczy wsiąść za kierownicę i radować się jazdą. Aczkolwiek trzeba się liczyć z ubezpieczeniami opłacanymi co roku, przeglądami, które również przystają do obowiązków użytkownika

Wpisy: